Veľkoobchodná spolupráca – Registrácia partnera

Veľkoobchodná činnosť je dôležitou súčasťou nášho podnikania – vďaka výrobnej činnosti našej spoločnosti vám vieme zabezpečiť tovar za zaujímavé veľkoobchodné ceny. V rámci veľkoobchodu predávame za veľkoobchodné ceny. Partnerom buď zasielame tovar kuriérskou službou do ich prevádzok, alebo je možné si ho vyzdvihnúť osobne v sídle našej spoločnosti, ktorá sa nachádza na adrese: Vajanského 18, 03101, Liptovský Mikuláš . Ak máte záujem o spoluprácu na báze veľkoobchodu, neváhajte nás kontaktovať mailovo na adrese: odora@odora.eu.

Ponúkame Vám možnosť veľkoobchodnej spolupráce. Ak Ste fyzická alebo právnická osoba, podnikajúca na území Slovenskej republiky môžete sa zaregistrovať a nakupovať v internetovom obchode www.kozene.eu za veľkoobchodné ceny v pohodlí Vašej kancelárie. Po kontakte s nami vám dohodneme všetky podmienky.


 

Zaregistrujte sa ako Veľkoobchodný partner cez formulár

[bestwebsoft_contact_form]

Odoslaním spoločnosť Mária Opavská VEGA, Vajanského 18, Liptovský Mikuláš, 03101, spracuje vaše údaje s cieľom vybavenia vašej žiadosti na základe oprávneného záujmu. Údaje môžu byť odovzdané a spracované sesterskými spoločnosťami a ďalšími spracovateľmi. Máte právo podať námietku, požadovať od správcu prístup k osobným údajom, ich opravu, výmaz, prenositeľnosť, poprípade obmedzenie spracovania. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.​

 
(Po odoslaní kompletného formulára formulár zmizne. Prosím čakajte kým Vás následne skontaktujeme)

 

Dôvody prečo s nami spolupracovať:

  • Rýchle vybavenie objednávky
  • Kvalitné a spoľahlivé služby a tovar
  • Zaujímavé veľkoobchodné zľavy
  • Najlacnejší tovar priamo od nás – výrobcu

Spolupráca s e-shopmi

Samostatnou kategóriou veľkoobchodných zákazníkov sú internetové obchody, ktorým ponúkame hneď niekoľko možností spolupráce.

Predaj z vlastného skladu – eshop si u nás nakúpi náš tovar za veľkoobchodnú cenu, my mu ho doručíme, prípadne si ho u nás vyzdvihne sám, a predáva ich svojim zákazníkom z vlastného skladu.

Predaj z nášho skladu (dropshipping) – eshop predáva náš tovar bez toho, že ho má fyzicky v sklade. Partnerský eshop potom, čo prijme od zákazníka objednávku, mu vystaví faktúru a zašle nám ju. My jeho faktúru vytlačíme, pridáme k tovaru, ktorý odošleme pod hlavičkou partnerského eshopu priamo jeho zákazníkovi. Naša firma neprichádza do priameho kontaktu so zákazníkom, spokojný zákazník si teda nabudúce nekúpi u nás, ale vráti sa do partnerského eshopu, pod ktorého hlavičkou bol obchod realizovaný.

Provízny predaj – partner ponúka náš tovar, a po uskutočnení objednávky nám odovzdá kontakt na zákazníka. My so zákazníkom všetko dohodneme a obchod zrealizujeme pod našou hlavičkou. Partner potom dostáva províziu za sprostredkované obchody. Tento spôsob fungovania nie je obmedzený nutne len na eshopy, ale je realizovateľný aj s ďalšími (internetovými) projektami.