Veľkoobchodná spolupráca – Registrácia partnera

Veľkoobchodná činnosť je dôležitou súčasťou nášho podnikania – vďaka výrobnej činnosti našej spoločnosti vám vieme zabezpečiť tovar za zaujímavé veľkoobchodné ceny. V rámci veľkoobchodu predávame za veľkoobchodné ceny. Partnerom buď zasielame tovar kuriérskou službou do ich prevádzok, alebo je možné si ho vyzdvihnúť osobne v sídle našej spoločnosti, ktorá sa nachádza na adrese: Vajanského 18, 03101, Liptovský Mikuláš . Ak máte záujem o spoluprácu na báze veľkoobchodu, neváhajte nás kontaktovať mailovo na adrese: odora@odora.eu.

Ponúkame Vám možnosť veľkoobchodnej spolupráce. Ak Ste fyzická alebo právnická osoba, podnikajúca na území Slovenskej republiky môžete sa zaregistrovať a nakupovať v internetovom obchode www.kozene.eu za veľkoobchodné ceny v pohodlí Vašej kancelárie. Po kontakte s nami vám dohodneme všetky podmienky.


Dôvody prečo s nami spolupracovať:

  • Rýchle vybavenie objednávky
  • Kvalitné a spoľahlivé služby a tovar
  • Zaujímavé veľkoobchodné zľavy
  • Najlacnejší tovar priamo od nás – výrobcu

Spolupráca s e-shopmi

Samostatnou kategóriou veľkoobchodných zákazníkov sú internetové obchody, ktorým ponúkame:

Predaj z vlastného skladu – eshop si u nás nakúpi náš tovar za veľkoobchodnú cenu, my mu ho doručíme, prípadne si ho u nás vyzdvihne sám, a predáva ich svojim zákazníkom z vlastného skladu.

 


 

Napíšte nám

    Ak ste človek, vyberte obrázok Lietadlo .

    Odoslaním spoločnosť Mária Opavská VEGA, Vajanského 18, Liptovský Mikuláš, 03101, spracuje vaše údaje s cieľom vybavenia vašej žiadosti na základe oprávneného záujmu. Údaje môžu byť odovzdané a spracované sesterskými spoločnosťami a ďalšími spracovateľmi. Máte právo podať námietku, požadovať od správcu prístup k osobným údajom, ich opravu, výmaz, prenositeľnosť, poprípade obmedzenie spracovania. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.​