Výroba na mieru

Výrobky ktoré vyrába naša spoločnosť VegaLM, sú výhradne z luxusných materiálov – používa sa  pravá koža, talianske kovanie a podšívkové materiály. Základným materiálom sú prírodné triesločinené úsne od renomovaných výrobcov z Toskánskej oblasti v Taliansku. Výroba kožených produktov spoločnosti Vega sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš. Disponujeme vlastným vývojovým pracoviskom.

Výroba koženej galantérie:

Firma VEGALM. realizuje aj výrobu na zákazku podľa potreby a špecifikácie zákazníka. Pre zákazkovú výrobu, keďže ide o kompletné vypracovanie modelárskej, technickej a technologickej dokumentácie platia nasledovné pravidla:

  • Materiál používané zásadne len prírodne usne trieslo-činené, rep. Chromo-činené
  • Nový dizajn realizujeme s podmienkou výroby
  • 5 ks aktoviek, kabeliek, spisoviek, diárov, peňaženiek, resp. Etuji (viacúčelových puzdier)
  • 10 ks drobnej koženej galantérie
  • Raznicu firemného loga zaplatí zákazník vopred

Zákazkovú výrobu kožených výrobkov na mieru. Chceli by ste mať skutočne unikátny kožený výrobok, ktorý neponúka žiadna iná spoločnosť? Vytvoríme ho pre Vás! 

Výroba hodvábnych šatiek:

Sme výrobca hodvábnych šatiek, šálov a iných produktov z hodvábneho materiálu. Vyrábané na Slovensku v Liptovskom Mikuláši, malé množstvo pre jedinečný butik alebo obchod, propagačné šatky ako prezenty pre spoločnosti či masová výroba pre väčšiu spoločnosť.

Šatky vyrábame od začiatku do konca; navrhovanie umeleckých diel v digitálnej podobe, následna tlač na hodvábnu tkaninu, ručné lemovanie, ručné prešívanie, označovanie a balenie do individuálneho obalu.

Možnosť lacnejšieho strojového prešívania lemu šatiek. Vytvoríme pre vás akýkoľvek dizajn šatky , jedinečný vlastný vzor s použitím vášho loga a akékoľvek motív s toľkými farbami, koľkými budete potrebovať. Sme profesionáli v dizajne šatiek. Poplatok za návrh šatky sa navrhuje individuálne.

Cenové kalkulácie sa robia individuálne podľa použitia kože, času a náročnosti výrobku. V prípade záujmu o zákazková výrobu na mieru nás neváhajte kontaktovať pomocou nášho emailového formulára.

Vyrábame akúkoľvek veľkosť šatiek, šálov…

Našim cieľom je špičková kvalita hodvábnej šatky s potlačou na mieru

    Ak ste človek, vyberte obrázok dom.

    Odoslaním spoločnosť Mária Opavská VEGA, Vajanského 18, Liptovský Mikuláš, 03101, IČO: 32593686 spracuje vaše údaje s cieľom vybavenia vašej žiadosti na základe oprávneného záujmu. Údaje môžu byť odovzdané a spracované sesterskými spoločnosťami a ďalšími spracovateľmi. Máte právo podať námietku, požadovať od správcu prístup k osobným údajom, ich opravu, výmaz, prenositeľnosť, poprípade obmedzenie spracovania. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.​