Spracovanie kože a Slovenské výrobky z pravej kože


Každý z nás si všimol úpadok kvality spotrebného tovaru za posledných 20 – 15 rokov. Postupne sa strácajú kvalitné závody, ručné spracovanie materiálov, nabieha automatizácia a samozrejme prispôsobovanie sa konzumnej spoločnosti, ktorá prahne po lacnom a vôbec nie kvalitnom a trvácnom tovare.

Stále sa však nájdu výnimky, firmy, skupiny či jedinci, ktorí vyrábajú tovar pôvodnými postupmi, kvalitnými technológiami a z materiálu, ktorý je overený, trvácny a nezávadný.

Firma Vega Liptovský Mikuláš sa venuje výrobe z pravej kože už skoro 30 rokov. Výroba vznikla blízko historicky významných kožiarskych závodov v Liptovskom Mikuláši. Zatiaľ čo závody sa sústredili hlavne na veľkovýrobu a vývoz na východ, firma Vega Liptovský Mikuláš sa sústredila na Slovenský, Český trh a vývoz do krajín na západe.

Sortiment firmy Vega tvoria predovšetkým kožené aktovky, kabelky, peňaženky a široký doplnkový sortiment ako ruksaky, peňaženky, vizitkáre, diáre, kancelárske sety a iné.. V priebehu posledných rokov sa firma Vega venuje aj výrobe ručne maľovaného sortimentu a pletených kožených výrobkov, zachováva si stále tradíciu a kvalitu.

Spracovanie kože a Slovenské výrobky z pravej kože
Spracovanie kože a Slovenské výrobky z pravej kože kožené, kožený, kožená, aktovky, kabelky, ruksaky, peňaženky, výroba z kože, pravá koža, výroba z pravej kože

Pre náhľad sortimentu Vega Liptovský Mikuláš a eshop, prosím navštívte dané stránky:

www.kozene.sk
www.kozeny.sk
www.vegalm.sk
www.kozena-galanteria.eu

Pridaj komentár