ZÁKAZKOVÁ VÝROBA

Mnoho dobrých dôvodov, prečo nás osloviť ako svojho partnera:

SKVELÉ DIZAJNY

Najkrajšie vzory a najtrendovejšie žiarivé farby robia naše módne doplnky skutočne jedinečnými.

MÓDNE DOPLNKY

Ohromujúca ponuka vysoko kvalitných módnych doplnkov pre ženy a mužov vrátane hodvábnych šatiek, módnych šatiek, šálov a celého sortimentu koženej galantérie.

NAJVYŠŠIA KVALITA

Okrem toho, že investujeme obrovské prostriedky a veľké štýlové zručnosti, zaručujeme najvyššiu kvalitu pre každý z našich výrobkov „made in Slovakia“.

SÚKROMNÁ ZNAČKA

Naše módne doplnky si môžete nechať prispôsobiť vlastným logom, štítkom, termálnou potlačou, alebo ich môžeme vyrobiť aj podľa vlastného návrhu.

RÝCHLE OBJEDNÁVANIE

Náš pokročilý online eshopový systém môžete využiť na uskutočnenie svojich objednávok a opätovných objednávok, kedykoľvek budete chcieť, z pohodlia svojho kresla.

Výrobky z pravej kože na mieru

Výrobný program pokrýva kompletne manažersku oblasť, t.j. aktovky, spisovky, diáre, pilotné kufre, cestovný program, dokladovky, puzdra, peňaženky, reklamné predmety z kože a módne kabelky. Výrobky sú výhradne z luxusných materiálov. Používa sa pravá hovädzia a teľacia useň, exkluzívna – ručne tamponovaná useň, talianske a švajčiarske kovanie a podšívkové materiály. Pre firemných zákazníkov prevedenie podľa vlastnej potreby, v cene výrobku je aj výroba a ražba firemného loga.

Hodvábne šatky na mieru

Ženy nosili šatky v celej histórii kvôli pohodliu, rituálu a móde. Najmä hodvábne šatky sa stali ultimatívnym módnym doplnkom, vďaka svojmu ľahkému, luxusnému pocitu a bohatému, žiarivému vzhľadu farbeného hodvábu. Niet divu, že jemná hodvábna šatka je aj dnes nevyhnutnou súčasťou šatníka.

Každá hodvábna šatka značky VegaLM zo prírodného hodvábu rozpráva príbeh. Predstavujeme veľkorysú ukážku jedinečných príbehov v našom sortimente hodvábnych šatiek. Každý z nich bol exkluzívne navrhnutý s dôrazom na najmenšie detaily.

Aj vy sa môžete podeliť o svoj jedinečný príbeh s kvalitou, vkusom a prepracovanosťou šatky na mieru z pravého hodvábu . Kontaktujte nás  a získajte bezplatnú konzultáciu.

Naša značka VEGALM

Značka je poctou nášmu zakladateľovi. Zahŕňa skvelé módne doplnky vyrobené z najkvalitnejších a vzácnych materiálov. Sú obohatené o naše jedinečné vzory, ktoré vytvárajú skutočne elegantný štýl.

Logo pochádza z jej originálneho podpisu doplneného o lokáciu výroby LM skratka „Liptovský Mikuláš“, digitálne spracovaného.

Značka sa presadila najmä novou kolekciou školských aktoviek s aplikáciou sieťotlačových farebných obrázkov a kolekciou módnych kožených kabeliek a aktoviek v bezkonkurenčných cenách. Základom bol kontakt na talianskych výrobcov materiálov, nakoľko Taliansko už v tej dobe diktovalo módne trendy pre celý svet a následne tam boli vyvíjané aj najprogresívnejšie technológie.

Sme výrobca hodvábnych šatiek, šálov a iných produktov z hodvábneho materiálu. Vyrábané na Slovensku v Liptovskom Mikuláši, malé množstvo pre jedinečný butik alebo obchod, propagačné šatky ako prezenty pre spoločnosti či masová výroba pre väčšiu spoločnosť.

Šatky vyrábame od začiatku do konca; navrhovanie umeleckých diel v digitálnej podobe, následna tlač na hodvábnu tkaninu, ručné lemovanie, ručné prešívanie, označovanie a balenie do individuálneho obalu.

Možnosť lacnejšieho strojového prešívania lemu šatiek. Vytvoríme pre vás akýkoľvek dizajn šatky , jedinečný vlastný vzor s použitím vášho loga a akékoľvek motív s toľkými farbami, koľkými budete potrebovať. Sme profesionáli v dizajne šatiek. Poplatok za návrh šatky sa navrhuje individuálne.

Cenové kalkulácie sa robia individuálne podľa použitia kože, času a náročnosti výrobku. V prípade záujmu o zákazková výrobu na mieru nás neváhajte kontaktovať pomocou nášho emailového formulára.

Kontaktujte nás