Pletené kožené výrobky vyrobené z talianskej najjemnejšej kože. Tieto elegantné moderné kožené výrobky sú vyrábané ručne, tvrdou prácou. Starostlivé tkanie a pletenie kožených dielcov, produkuje vynikajúce a elegantné modely pletených výrobkov, ktoré sú zároveň umeleckými dielami. Pletený výrobky z kože sú limitovanou edíciou koženej galantérie z hľadiska sortimentu a sériovosti, nakoľko sa jedná o ručnú prácu.
Pletenie a tkanie kože
Upletenie dielcov na jeden výrobok trvá približne 2 dni. Pri výrobe je kladený dôraz na každý malý detail, kvalitu kože, výber a montáž kovania. Každý kožený pletený výrobok je ručne a láskyplne vyrábaný.
Pletená a tkaná kožená galantéria
Všetky pletené výrobky sú z vonkajšej strany luxusné a elegantné. Z vnútornej strany zase praktické. Každý výrobok je krásne lemovaný a má bohatú vnútornú výbavu. Naše kolekcie pletených výrobkov obsahujú klasický ale aj moderný dizajn, ktorý je vhodný pre každú príležitosť. Používajú sa rôzne kožené štýly, moderné farby a luxusné materiály.
Nadčasová kolekcia koženej galantérie
Naše vzory, modely a návrhy sú exkluzívne a počet výrobkov z pletenej kolekcie je obmedzený. Prinášame Vám novú kolekciu krásnych pletených výrobkov z pravej prírodnej kože. V našom sortimente nájdete pletené kabelky a pletené peňaženky. V budúcnosti sa sortiment určite rozšíri aj o nové vzory a typy produktov.


Prsteň na šatku - Kytica periel - strieborný
Rúrková ozdoba na šatky s krémovými kvetmi v ružovo zlatej farbe
Kožená kabelka s výšivkou MEDUSA 2, ručne tieňovaná v tmavo hnedej farbe
Trojprstenec pre šále a šatky s modrými motýľmi
Automatická kovová pracka NICKEL CLOSE pre remene so šírkou 3.5cm
Luxusná brošňa so strieborno - ružovými motýľmi s kryštálmi
Rúrková ozdoba na šatky s červenými kvetmi v ružovo zlatej farbe
Dámska kožená kabela vhodná na formát A4, ručne tieňovaná, tmavo zelená farba
Hodvábna kravata SLIM vyrobená na Slovensku - Violet Ornament
Nádherná ozdoba na šatku a šál s imitáciou periel
Brzdová kovová pracka CLEAR pre brzdové remene
Ozdoba na šatku a šál s malými bielymi perličkami
Elegantná ozdobná brošňa pre šatky v tvare ružového motýľa
Ozdoba na šatku a šál v podobe zlatej kvetiny so zelenými kryštálikmi
Prstencová ozdoba na šatky s motýľmi v striebornej farbe
Kožená aktovka z prírodnej kože č.8388 v čiernej farbe
Kožené RFID púzdro vybavené blokáciou RFID / NFC, khaki farba
Brošňa na šatku a šál v antickom dizajne so zeleným kryštálikom 
